Категории

Top News - Largohen komisionerët e PD dhe LSI / Braçe-vepër penale që dënohet 3-5 vite burg

2 Просмотры
Опубликовано на Admin В Комедии новинки

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Описание

Zëvendëskryeministri, Erjon Braçe nëpërmjet një postimi në faceboook deklaroi se komisionerët e Partisë demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim në Divjakë ende pa mbaruar një njësi të plotë janë larguar nga procesi. Shkak për këtë ka qenë lodhja në procesin e punës. Këtë çështje Braçe e konsideroi një shpërdorim detyre dhe bëri apel që të nisë procesi i numërimit sa më shpejt.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#PD #LSI#TopChannel

Показать больше

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
Яндекс.Метрика